KURUMSAL

 

 

Anda Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.


ANDA Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti., sektörel talepler ve gereksinimler doğrultusunda; tecrübe, deneyim ve kurumsal birikimlerden oluşan sinerjiyle 2006 yılı Mart ayında kurularak faaliyetlerine başlamıştır.

ANDA Güvenlik; kardeşlik, sevgi ve saygı duygularına sahip çalışanlarının omuzlarında günbegün büyümüş ve sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiştir.

ANDA Güvenlik; ilke ve vizyon perspektiflerine yakışır bir potansiyelle, asli görevlerinde daha aktif ve etkili olmayı amaçlayan devletin ilgi ve yetki alanını daralttığı “Özel Güvenlik Sektöründe” oluşan hizmet ihtiyacına ve değişen koşullara kusursuz bir uyum sağlamıştır. Profesyonel yönetimi, uzman kadro desteği, tecrübeli ve dinamik hizmet personeli ile inanılan, güvenilen, saygı duyulan, yapıcı ve yönlendirici bir kurum olarak hizmetlerine devam etmiştir. Ölçülü büyümeyi, ilkleri gerçekleştirmeyi ve başarı istikrarını önemseyen müşterilerinin kaliteli hizmet beklentisini karşılayan bir kurum olmayı başarmıştır.

Çevreye ve topluma duyarlı, hizmet sunduğu insanlara, bölgeye ve çalışanlarına “güven veren”, hukuksal çerçevede yasal ilkeleri ve etik kuralları bağlayıcı bir şart ve zorunluluk kabul ederek bu değerleri sürekli güncelleyip yücelten bir firma olan ANDA Güvenlik, her geçen gün gelişim hızını sürdürmektedir.